Меню

Обмін та повернення

     За законом України спідня білизна не підлягає поверненню та обміну, але ми розуміємо, як буває непросто підібрати розмір онлайн, тому йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо обмін.

     Якщо продукція не підійшла або має будь-які недоліки (брак) - ми готові обміняти її на будь-яку вподобану або ж повернути вам гроші.

     Це можна зробити протягом 14 днів після того, як ви отримали своє замовлення.

     Оплата доставки обміну – за рахунок покупця. Повернути або обміняти товар можна (згідно ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») в разі, якщо:

- товар не використовувався;

- не порушений його первісний вигляд (немає плям, зачіпок, подряпин і т.д.)

- не зірвані етикетки, бірки, ярлики, упаковка товару.

      Якщо ви візуально оцінили товар і зрозуміли, що він вам не подобається, або відчули дискомфортні відчуття в ході його примірки, ви завжди можете сказати нам про це, і ми постараємося вирішити цю проблему разом з вами.

      Наступні товари не підлягають обміну:

     - колготки;

     - панчохи;

     - шкарпетки;

     - боді;

     - наліпки на груди;

     - силіконові бюстгальтери;

     - бандалетки (від натирання).

      Щоб замовити новий товар для обміну - створіть нове замовлення в нашому інтернет-магазині, вказавши в коментарях «ЗАМОВЛЕННЯ НА ОБМІН» (або зателефонуйте нашим менеджерам). Якщо сума нової покупки більше - Вам буде потрібно доплатити різницю. Якщо менше - ми зарахуємо гроші на ваш рахунок.

      Оплата доставки під час обміну відбувається за рахунок покупця. Якщо ви користуєтесь мобільним додатком Нової Пошти, можете безкоштовно обміняти товар за допомогою послуги "Легке повернення".

      Важливо заздалегідь погодити відправку товару з менеджерами Mymart.com.ua !

      Дякуємо за розуміння !