Меню

Доставка та оплата

     Для замовлення потрібні наступні дані від Клієнта:

  • Ім'я та прізвище;
  • Номер телефону;
  • Місто та відділення.

      Терміни та вартість доставки визначаються поштою відповідно до поточних тарифів Нової Пошти, Укрпошти. Відправляємо замовлення по Україні такими поштовими службами:

  • НОВА ПОШТА;
  • УКРПОШТА (Доставка Укрпоштою доступна тільки по повній оплаті всього замовлення).

     Наразі в нашому інтернет-магазині Mymart.com.ua діє АКЦІЯ - доставка замовлення на сумму від 1000 грн - БЕЗКОШТОВНА. При наявності товару на складі – відправимо впродовж 1-3 днів.

      Ми пропонуємо три варіанти розрахунку:

     1) Ви можете перерахувати суму покупки на картку або на розрахунковий рахунок Приватбанку, отримавши реквізити після спілкування з нашим менеджером. Оплату приймаємо на розрахунковий рахунок ФОП Лисова Олена Несторівна. UA723052990000026008036301080 у банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК", код за ДРФО 2370803506.

     2) Ви можете оплатити замовлення онлайн на нашому сайті за допомогою сервісу LiqPay (онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard). Оплата відбуватиметься через виставлення інвойсу на e-mail через LiqPay. - Комісія для одержувача коштів, тобто для Продавця, за правилами LiqPay зазвичай становить 2,75% від суми оплати покупцем; - Комісія стягується з Одержувача (Продавця) зазвичай під час зарахування коштів у його поточний рахунок. Тобто кошти автоматично перераховуються на рахунок Одержувача за вирахуванням комісії протягом одного банківського дня.

     3) Також доступна послуга - Наложений плетіж, тобто ви приходите у відділення пошти, перевіряєте товар і лише потім передаєте належну суму з урахуванням комісії за пересилання грошей. У разі оплати відправлення з післяплатою в додатку Нової пошти КЛІЄНТ сплачує той самий тариф, що й у розрахунку у відділенні - це 2% від вартості вантажу + 20 грн. Додаткова комісія за оплату післяплати онлайн відсутня.

     ВАЖЛИВО!

     Наложений платіж Новой пошти: при даному способі оплати - замовлення відправляється після оплати передоплати в розмірі 50-100 грн (в залежності від суми замовлення). При відправці ця сума ВИРАХОВУЄТЬСЯ з суми наложеного платежу. Ця сума - є свого роду депозитом, який дозволяє нам покрити витрати, пов’язані з відправкою та возвратом товару, у випадку якщо покупець не прийшов отримати своє замовлення. При цьому послуги доставки (наложений переказ) оплачується Вами окремо у відділеннях Нової пошти або кур’єру. При поверненні товара вартість доставки не повертається.